1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ārstu pieļautās kļūdas veicot operācijas un citas medicīniskās manipulācijas

PDFDrukātE-pasts

Biedrība Droša medicīna ir uzsākusi petīt un apkopot informāciju par tēmu-cik bieži pacienti sūdzas par ārstu neprofesionālo darbību veicot operācijas vai citas medicīniskas manipulācijas un kāda ir pieredze konfliktu risināšanā.
Lielāki un mazāki konflikti ar pacientu ikdienā sastopami bieži. Daļu no tiem ārsti veiksmīgi atrisina, citi pārtop pārpratumu virknē vai noklusētos aizvainojumos, daļa sasniedz kontroles institūciju ausis, bet atsevišķi gadījumi nonāk līdz tiesai.
Diemžēl vienas no bieži sastopamajām pacientu sūdzībām ir saistītas ar ārstu profesionālās darbības laikā pieļautajām kļudām veicot operācijas vai citas medicīniskas manipulācijas.
Kāda ir loģiskā konflikta risināšanas secība – ja to nevar atrisināt pats ārsts, nodaļas vai medicīnas iestādes vadītājs? Biedrība Droša medicīna ir neatkarīga organizācija, kura konsultē, palīdz rast risinājumus ārstniecības tiesību jautājumos.
Šajā sakarā Biedrība lūdz dalīties ar savu pieredzi, ja Jūs esat saskārušies ar ārstu neprofesionālo darbību kā arī vērsties pēc bezmaksas konsultācijas.

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt